Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Kto zwindykował?

komentarzy 5

Taki mail: Zanim wyślą Państwo fakturę i w ogóle ją wystawią, proszę o przedstawienie dokumentów świadczących o skontaktowaniu się Państwa z dłużnikiem w Sokołowie, może być to kopia wysłanego do dłużnika pisma wzywającego do zapłaty, czy poświadczenie spotkania z dłużnikiem. Śmiem twierdzić, iż zapłata dzisiejszej transzy przez dłużnika nie była spowodowana Państwa działaniami. Skoro tak, nie widzę powodu dla którego miałabym uiszczać Państwu opłatę za niewykonaną usługę. Ponadto tak jak Państwo się ogłaszacie, pobierają Państwo opłatę za wyegzekwowane przez Państwo pieniądze, a w tym wypadku najprawdopodobniej egzekucji z Państwa strony nie było. Jeśli się mylę proszę mnie poprawić, przedstawiając wskazane dokumenty. Proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów.

Możemy filmować okolicę w której mieszka dłużnik, jego dom, na dowód że byliśmy, ale na pewno nie to, co robimy na miejscu i w ogóle. Niestety, takie wykręty zleceniodawców od płacenia zdarzają się bardzo często, dlatego naciskamy dłużników aby płacili na moje konto firmowe a nie wierzycielowi. Dłużnik nie płaci jej przez rok ani złotówki, ona zleca nam windykację, po tygodniu dłużnik przelewa jej siedem tysięcy złotych i ku…wa ona „śmie” twierdzić że to nie nasza zasługa.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

24/05/2012

kategoria: windykacja

Komentarze do 'Kto zwindykował?'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Kto zwindykował?'.

 1. Hyhyhy. To teraz będziesz musiał sam windykować swoją „klientkę”. Często tak się zdarza?

  tworzenie stron www

  24 maja 12 15:25

 2. Co drugi przypadek, kiedy dłużnik płaci klientowi a nie mnie, to jest taki problem. Na szczęście w większości przypadków dłużnicy płacą długi na moje konto.

  admin

  24 maja 12 15:50

 3. To naprawdę jest już bezczelność…

  tworzenie stron www

  25 maja 12 09:41

 4. Jak płacą po informacji o cesji, to tak jakby nie zapłacili, można windykować.

  Lech

  24 maja 12 18:59

 5. Tak, ale klient może zażądać cesji zwrotnej.

  admin

  24 maja 12 20:54

Skomentuj