Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Ja nie sponsoruję artykułów

skomentuj

Taki mail: Reprezentuję serwis …, znajdujący się w pierwszej 10 serwisów biznesowych w Polsce. Serwis skupia osoby związane z szeroko pojętym biznesem, głównie właścicieli firm oraz kadrę zarządzającą, osoby chcące podjąć własną działalność gospodarczą. Naszym czytelnikom dostarczamy wiedzy niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania w świecie biznesu, a także oferujemy wiele przydatnych narzędzi.

Aktualnie dla naszych czytelników poszukuję informacji na temat wywiadów gospodarczych oraz usług windykacyjnych, w związku z czym chciałam zapytać, czy byliby Państwo zainteresowani umieszczeniem na naszej stronie artykułu sponsorowanego albo reklamą w innej formie? Posiadamy własną, zawsze aktualną oraz skuteczną bazę mailingową. Proponujemy różne formy reklamy wizerunkowej, także niestandardowe.

Uprzejmie proszę o kontakt, czy są Państwo zainteresowani moją propozycją. W razie pytań, służę pomocą, a przypadku podjęcia współpracy gwarantuję stosownie wysoki rabat na każdą kampanię reklamową.

Kiedy ja chcę, żeby pojawił się artykuł promujący moją firmę, to po prostu piszę ciekawy tekst z praktycznymi poradami i wysyłam go do kilku redakcji i zawsze jakaś godzi się opublikować go za darmo. Pomijając już fakt, że za darmo, to znacznie lepsze efekty marketingowe daje właśnie taki artykuł z praktycznymi poradami (ale wnoszącymi nową jakość, nieznane powszechnie sposoby) i tylko na końcu wzmianka o autorze – firmie windykacyjnej, niż pier…olenie co chwila w artykule sponsorowanym jaka to firma windykacyjna X jest świetna itp, bo każdy wtedy widzi że jest to kupiona reklama.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

04/05/2012

kategoria: biznes

Skomentuj