Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

„giełdy wierzytelności opinie”

1 komentarz

Ktoś wpisał w wyszukiwarce – „giełdy wierzytelności opinie”. Mam internetową giełdę wierzytelności i choć długów na niej mnóstwo i już całkiem sporo osób odwiedza ją codziennie, to jednak rzadko ktoś pyta o jakiś dług jako potencjalny nabywca. A jeżeli już ktoś chce kupić dług, to zwykle oferuje bardzo niską, niekorzystną dla wierzyciela cenę. Jednak takie wpisy w internecie czasem mobilizują dłużników do zapłaty długu i są te giełdy stosunkowo skutecznym po prostu rejestrem długów. Tym samym też spełniają funkcję prewencyjną, bo ludzie poszukują w Google informacji o swoich (potencjalnych) kontrahentach i trafiają na te wpisy.

Wpisy na internetowej giełdzie wierzytelności powinny być ujęte w wyszukiwarce Google, aby wystarczyło wpisać w niej dane dłużnika a nie przeszukiwać poszczególne giełdy długów.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 5]

01/03/2012

kategoria rejestry długów

1 komentarz do '„giełdy wierzytelności opinie”'

Subscribe to comments with RSS

  1. Jak już Redakcja zauważyła w innym wpisie, ja potwierdzam: KRD i wszystkie inne te tak zwane Biura Informacji Gospodarczej wszystkie razem nie są na tyle skuteczne jak wpisy w internecie – w google. Chodzi mi o efekt windykacyjny.

    zawadzkie

    26 Lip 16 08:51

Skomentuj