Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Może nic nie mieć, autentycznie

1 komentarz

Taki mail:

W związku z dzisiejszą rozmową telefoniczną przesyłam skany dwóch wyroków sądowych, mój pozew o eksmisję z nr dowodu osobistego AR …, choć podejrzewam że mogła ten dowód zmienić od tego czasu, oraz pismo z Zarządu nieruchomości podające adres lokalu komunalnego w którym obecnie zamieszkuje. Proszę o windykację należności wobec AR, z tego co wiem nie posiada wykazywanych dochodów poza świadczeniami na dzieci, ale gdzieś pracuje na czarno. Dotychczas obiecywała mi że dobrowolnie niedługo będzie oddawać należności. Nakazy wykonawcze znajdują się u komornika sądowego w Radomiu który bezskutecznie próbuje dokonać zajęcia. Proszę o przesłanie umowy i numeru konta firmowego do dokonania wpłaty.

Mogą wystąpić obiektywne trudności, kobieta może mieć faktycznie trudną sytuację finansową. Oczywiście można wysondować, jak jest, takie „rozpoznanie walką”. Jednak windykator też powinien być człowiekiem.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

10/02/2012

kategoria dłużnicy

1 komentarz do 'Może nic nie mieć, autentycznie'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Może nic nie mieć, autentycznie'.

  1. Onegdaj w TV był wywiad ze strasznie brutalnym komornikiem, który wywalał ludzi na bruk bez chwili wahania. Zapytano gościa wprost dlaczego tak robi i powiedział, że skoro sąd taką decyzję podjął to on nie widzi powodu żeby to kwestionować.

    Brutalne to ale z drugiej strony prawo w Polsce jest olewane między innymi przez możliwość wyłgania się od płacenia. Wystarczy rzucić robotę i załatwić rozdzielność majątkową przepisując wszystko na rodzinę. Gdzie są prawa wierzyciela w takim układzie?

    Integracja Sensoryczna

    11 Lut 12 01:17

Skomentuj