Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

„czy warto założyć konto w mBanku”

komentarze 3

Ktoś wpisał w wyszukiwarce – „czy warto założyć konto w mBanku”. Mnie się podoba w mBanku, od wielu lat mam tam zarówno konto osobiste jak również konto firmowe. Są bardzo hojni jak chodzi o proponowanie debetu na koncie firmowym, ale może po prostu mam tak świetną zdolność kredytową (zaiste, obroty na rachunku mam olbrzymie jak na jednoosobową działalność gospodarczą). Myślę jednak, ze to kwestia przyzwyczajenia, jest mnóstwo innych ofert kont osobistych (tutaj) w tym także tych z debetem oraz kont firmowych (tutaj), które zapewne w sumie nie odstają jakością, funkcjonalnością i kosztem od tych w mBanku.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

10/02/2012

kategoria depozyty bankowe

Komentarze do '„czy warto założyć konto w mBanku”'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to '„czy warto założyć konto w mBanku”'.

 1. Największą zaletą mBanku jest to, że prawie każdy ma tam konto. I to chyba nie tylko największa, ale i jedyna zaleta.

  tworzenie stron www

  10 Lut 12 21:57

 2. Nie przesadzaj, też mam tam konto i nie narzekam. Opłat zero, chyba że nie zrobię transakcji za min. 100 zł to pies? – jak to się mówi 😉 A spora liczka bankomatów? A możliwość fajnych ubezpieczeń np. NNW? Nie jest źle byleby nie wprowadzali stu zmian w regulaminie w miesiącu 🙂

  Pomoc Prawna

  8 Mar 12 02:19

 3. Opłat zero? A wypłaty z bankomatów? A przelewy z konta firmowego?

  tworzenie stron www

  8 Mar 12 17:49

Skomentuj