Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

„jaki kredyt konsolidacyjny”

1 komentarz

Ktoś wpisał w wyszukiwarce – „jaki kredyt konsolidacyjny”. Tylko mam nadzieję, że wiesz o tym, że gadanie jakoby kredyt konsolidacyjny był tańszy od skonsolidowanych, to bajeczki. Nie wiedziałeś? To teraz już wiesz. I nie da się, żeby było inaczej, bo bank na kredycie konsolidacyjnym (spłacając za Ciebie Twoje wcześniejsze kredyty, musi przecież zarobić a nie stracić). Aha, kredyt konsolidacyjny to nie kredyt oddłużeniowy czyli jak masz zaległości kredytowe w BIK na dobrych kilka miesięcy, to kredytu konsolidacyjnego nie otrzymasz.

Jaki kredyt konsolidacyjny? Moim zdaniem niezłe są te tutaj.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 5]

06/02/2012

1 komentarz do '„jaki kredyt konsolidacyjny”'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to '„jaki kredyt konsolidacyjny”'.

 1. W obecnych czasach zakupy nie są wielkim problemem nawet, jeżeli nie stać cię na to, aby jednorazowo wydać jakąś większą kwotę. Obecnie jest wiele sklepów, które na zakupiony u nich towar udzielą ci kredytu, do którego uzyskania wystarczy ci tylko dowód osobisty. Możesz również wszystko załatwić nie wychodząc z domu. W sklepach internetowych możesz również bardzo szybko uzyskać kredyt wystarczy, że wypełnisz znajdujący się na stronie wniosek i już za kilka dni masz w domu nowy sprzęt, a umowa kredytowa przyjdzie do ciebie pocztą lub przywiezie ją kurier wraz z towarem. Uzyskanie kredytu stało się tak proste i dostępne, że praktycznie każdy może sobie na niego pozwolić, co sprawia, że bardzo łatwo można wpaść w pułapkę kredytową. Pewnego dnia może się okazać, że masz już trochę za dużo tych kredytów, masz coraz większe problemy z ich spłacaniem. Możesz wówczas negocjować z bakami i prosić o zmianę warunków umowy, np. o czasowe zawieszenie kredytu lub rozłożenie go na dłuższy okres, a co za tym idzie niższe raty do spłacania. Banki są raczej przychylne takim rozwiązaniom, wolą, kiedy kredytobiorca spłaca kredyt w mniejszych ratach i dłużej aniżeli miałyby uruchamiać procedurę windykacyjną. Jest jeszcze jedno rozwiązanie można postarać się o kredyt konsolidacyjny, dzięki niemu twoje wszystkie dotychczasowe kredytu zamienią się w jeden, nie będziesz musiał spłacać kilku rat w miesiącu, które po zsumowaniu dają kwotę zbyt obciążającą twój domowy budżet, pozostanie ci do spłacania jeden kredyt, co prawda na dłuższy okres, ale za to z ratą bardziej przystępną dla ciebie.
  Kredyty konsolidacyjne są dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy mają dwa lub więcej kredytów i mają trudności z ich spłacaniem czy to ze względów finansowych, czy też z terminami ich spłaty. Dzięki niemu mamy jeden kredyt z niższą ratą i z jednym terminem spłaty, nie musisz się zastawiać czy w tym miesiącu zapłacić ratę za to czy za tamto, nie musisz pamiętać, jakiego dnia, który kredyt jest do zapłacenia.
  Warto również wiedzieć, że można dzięki niemu połączyć ze sobą nie tylko kredyty konsumpcyjne, ale również kredyty hipoteczne, gotówkowe i samochodowe, wszystko w jeden wygodny produkt. Jeżeli prowadzisz firmę, działalność gospodarczą możesz dzięki niemu także łączyć kredyty firmowe z osobistymi.
  Kredyt konsolidacyjny może być także rozwiązaniem, które pomoże ci dokonywać zakupów na raty nawet nie mając zatrudnienia, jest to konsolidacyjny kredyt hipoteczny. Wówczas musisz być właścicielem jakiejś nieruchomości, która może stanowić zabezpieczenie dla banku to możesz wtedy starać się o taki kredyt. Może być on udzielony na znacznie dłuższy okres, nawet kilkanaście lat oraz przy dużo niższym oprocentowaniu.

  wykrywacz spisków

  6 Gru 14 11:53

Skomentuj