Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

„Provident opinie”

komentarze 3

Ktoś wpisał w wyszukiwarce – „Provident opinie”. Szczerze, to moim zdaniem nic się nie zmienia i pożyczka bez BIK Provident pozostaje jak dla mnie jedną z niewielu ofert pozabankowych pożyczek dla zadłużonych. Nie wyłudzają pieniędzy, tak jak to robią niektóre „firmy pożyczkowe” rzekomo oferujące zaskakująco nisko oprocentowane pożyczki bez BIK (Nie płaćcie żadnej firmie pożyczkowej zaliczek!). Koszty pożyczki w Providencie są takie, jakich należy się spodziewać w przypadku pożyczek przeznaczonych dla osób ze słabą zdolnością kredytową.

Komentarze do '„Provident opinie”'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to '„Provident opinie”'.

 1. A to jest jakaś reklama providenta i jego niesamowitych usług?
  Te ich niesamowite usługi to poprostu lichwiarstwo.
  Jeśli chodzi o provident czesto mówie ” Stary skorzystaj z ich usług jeśli nie masz wyboru. Sznurek do powieszenia sie i provident to dwie opcje do wyboru.Tylko nie wiadomo na która się zdecydować.

  Moja Żona pracowała w providencie. Nie wykorzystują tylko klientów ale i swa załoge.

  LUDZIE DALEKO OD PROVIDENTA 😉

  Grześ

  3 Mar 12 at 21:31

 2. Myślę, że ta pożyczka nie jest droższa od innych bez BIK a przede wszystkim, firma ta nie wyłudza pieniędzy na opłaty wstępne jak to robią niektóre inne firmy mamiąc udzieleniem pożyczki której nie mają zamiaru dzielić – nikomu.

  admin

  3 Mar 12 at 22:41

 3. Bo dla niektórych pieniądze to powinno się pożyczać bez żadnego oprocentowania, a już najlepiej to w ogóle na legitymację szkolną…

  tworzenie stron www

  4 Mar 12 at 10:19

Skomentuj