Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

„pożyczki pozabankowe opinie”

1 komentarz

Ktoś wpisał w wyszukiwarce – „pożyczki pozabankowe opinie”. No właśnie, już kiedyś miałem założyć taki wątek, ale zapomniałem. Jeżeli chodzi o pożyczki bankowe, to raczej trudno się naciąć a praktycznie jest to niemożliwe. Jednak pozabankową firmę zajmującą się udzielaniem pożyczek może założyć dosłownie każdy. Pół biedy, jak będą to drogie pożyczki ale jednak faktycznie będą przyznawane. Znacznie gorzej (wręcz fatalnie)  jeżeli firma „pożyczkowa” w rzeczywistości nie ma zamiaru nikomu udzielić pożyczki a tylko wyłudza pieniądze od klientów w formie wstępnych opłat.

Które pożyczki pozabankowe są faktycznie bez BIK? Które są tańsze a które droższe, które firmy pożyczkowe mają przejrzyste umowy pożyczki a które nie? Które nie żądają żadnych opłat z góry a które żądają i czy te co żądają to komuś udzieliły pożyczki po zainkasowaniu opłaty z góry? Inne uwagi też mile widziane, zapraszam do komentowania.

1 komentarz do '„pożyczki pozabankowe opinie”'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to '„pożyczki pozabankowe opinie”'.

  1. pewnie się narażę na krytyke ale porównawszy wszystkie pożyczki bez bik to Provident chyba jest jedyną którą mogę polecić z pozabankowych. Nie biorąc pod uwage pożyczek sms bo te sa na zbyt krótki okres czasu.

    magik

    30 Sty 12 at 16:39

Skomentuj