Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

„dobry komornik Kraków”

komentarze 4

No to kolejny wpis o dobrym komorniku, tym razem w Krakowie. Jest nim moim zdaniem pani komornik Ewa Czuber – komornik dla Krakowa Podgórza. Pamiętam, że zwróciła moją uwagę szczególnie jej rzetelność. Skuteczność też chyba ma znacznie wyższą niż przeciętna, ale i w tym wypadku należy zaznaczyć, że egzekwuje się w znacznej mierze tak, jak na to pozwala dłużnik. I nie chcę przez to powiedzieć, że z całą pewnością inni komornicy w Krakowie są gorsi, źli. Aha, jeszcze pozytywnie wspominam komornika przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Krowodrzy: pan Rafał Nowicki – też skuteczny komornik, przynajmniej w moich sprawach.

Kiedy dłużnik nie ma na siebie majątku ani oficjalnych dochodów, to nie ma siły – egzekucja komornicza będzie bezskuteczna. Wtedy już tylko niekonwencjonalna windykacja może wymusić na dłużniku oddanie długu.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 2 Ocena średnia: 4]

28/01/2012

kategoria komornik

Komentarze do '„dobry komornik Kraków”'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to '„dobry komornik Kraków”'.

 1. dobry komornik – krakow – ulfig – to martwy komornik, ale znajac pazernosc panstwowych hien, powolaja kolejnego cyca z klanu i bedzie dreczyl spoleczenstwo jak poprzednik

  west

  5 Cze 14 12:04

 2. odradzam stanowczo Marcina Kaźmierczaka niemiły kontakt i dba tylko o kasę dla siebie

  lilka

  29 Gru 15 15:42

 3. Wyłudzono od nas na olx prawie 2000 zł. Mamy wyrok z klauzulą wykonalności. Dłużniczka mieszka w Krakowie (dokładnego adresu nie znamy, nie byliśmy informowani o sprawie, tylko wyrok przyszedł pocztą), my mieszkamy w Bełchatowie. Czy wybrać komornika w Bełchatowie, czy w Krakowie? Trochę o tym czytam i wnioskuję, że lepiej, jakby tam na miejscu był komornik, nie trzeba by płacić za koszty dojazdu.
  Czy może skuteczniejsza byłaby firma windykacyjna?
  Jeśli to możliwe, to proszę o poradę.

  Gabriela

  4 Kwi 18 18:16

 4. Tak, komornik z rejonu dłużnika to zwykle lepsza opcja.

  Skoro jest prawomocny wyrok to do komornika i dopiero jeżeli on nic nie zdziała to niech firma windykacyjna próbuje.

  admin

  4 Kwi 18 18:47

Skomentuj