Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

„dobry komornik Kraków”

komentarze 2

No to kolejny wpis o dobrym komorniku, tym razem w Krakowie. Jest nim moim zdaniem pani komornik Ewa Czuber – komornik dla Krakowa Podgórza. Pamiętam, że zwróciła moją uwagę szczególnie jej rzetelność. Skuteczność też chyba ma znacznie wyższą niż przeciętna, ale i w tym wypadku należy zaznaczyć, że egzekwuje się w znacznej mierze tak, jak na to pozwala dłużnik. I nie chcę przez to powiedzieć, że z całą pewnością inni komornicy w Krakowie są gorsi, źli. Aha, jeszcze pozytywnie wspominam komornika przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Krowodrzy: pan Rafał Nowicki – też skuteczny komornik, przynajmniej w moich sprawach.

Kiedy dłużnik nie ma na siebie majątku ani oficjalnych dochodów, to nie ma siły – egzekucja komornicza będzie bezskuteczna. Wtedy już tylko niekonwencjonalna windykacja może wymusić na dłużniku oddanie długu.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

28/01/2012

kategoria komornik

Komentarze do '„dobry komornik Kraków”'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to '„dobry komornik Kraków”'.

  1. dobry komornik – krakow – ulfig – to martwy komornik, ale znajac pazernosc panstwowych hien, powolaja kolejnego cyca z klanu i bedzie dreczyl spoleczenstwo jak poprzednik

    west

    5 Cze 14 12:04

  2. odradzam stanowczo Marcina Kaźmierczaka niemiły kontakt i dba tylko o kasę dla siebie

    lilka

    29 Gru 15 15:42

Skomentuj