Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

„VIA SMS opinie”

komentarze 4

Coraz częściej internauci wpisują w wyszukiwarce hasło – „VIA SMS opinie”. No, jest to jedna z pożyczek pozabankowych (tę i inne polecamy tutaj) znanych potocznie jako pożyczki SMS i z tego, co mi wiadomo, co słyszałem, jest to rzetelna oferta pożyczki tego typu. Ja sam nie byłem nigdy ich klientem, ale promuję ją na jednej z moich stron i jako partnerzy biznesowi są w porządku, złego słowa nie powiem. Jak ktoś ma coś do powiedzenia, to zapraszam do komentarzy.

Z tymi pożyczkami online to jest tak, że w niektórych sytuacjach są niezastąpione – jeżeli ktoś pilnie potrzebuje stosunkowo niską kwotę i na krótki okres czasu, nie dłużej niż na miesiąc. Problemy zaczynają się, gdy nie spłacasz pożyczki w terminie, dodatkowe koszty robią się (podobno) „imponujące” im dłużej nie spłacasz po terminie oznaczonym w umowie.

Styczeń 23rd, 2012 at 9:45 pm

Komentarze do '„VIA SMS opinie”'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to '„VIA SMS opinie”'.

 1. Pożyczyłem u nich, oddałem w terminie i spoko. Uprzejmi, rzeczowi.

  Anonim

  12 Lut 12 at 06:54

 2. Ostrzegam przed viasms oferującyce pożyczki. Ja dałem ogłoszenie nie mające nic wspólnego z ich branżą,ale w ten sposób uzykali mojego maila i numer telefonu.Jednego dnia dostałe 26 sms,że jakiś Ryszard (niby mój znajomy) poleca mi pożyczkę,potem na maila dostałem dokładnie 14 róznych maili od nich i tym jeden,że się u nich zarejestrowałem i że jak chcę zrezygnować,to muszę zapłacić karę !!! Przez telefon usiłowali uzyskać mój numer PESEL.

  Czytelnik

  8 maja 12 at 11:40

 3. Ja korzystałem 2 razy i spłaciłem w terminie pieniądze w pare minut mialem na koncie.
  Czytelnik jak nie korzystales to sie nie wypowiadaj.
  Skorzystam jeszcze pewnie nie raz.
  Potrafia poratowac

  Klient

  3 Lip 12 at 15:06

 4. Drogi Panie „Czytelniku” rozumiem, że czarny marketing jest bardzo popularny wśród internautów. Lecz chciałbym tu wytłumaczyć jedną kwestię. Oczywiście w viasms jest możliwość polecenia pożyczki znajomemu i wówczas polecający otrzymuje 50 zł. Lecz z pewnością jest to jednorazowy sms. A opisywanie o tym, że musi Pan opłacić karę to już totalna bzdura. Wszystkim zainteresowanym polecam pożyczki w Viasms, pierwsza chwilówka jest zawsze bez opłat i po 30 dniach spłacają Państwo dokładnie taką kwotę jaką pożyczyliście.

  ViaSMS

  4 Sty 13 at 12:24

Skomentuj