Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

„pożyczki bez BIK i dla bezrobotnych”

komentarze 3

Ktoś szukał w internecie – „pożyczki bez BIK i dla bezrobotnych”. Moim skromnym zdaniem, firma która jest gotowa udzielić pożyczki bez sprawdzenia pożyczkobiorcy w BIK a zarazem i przede wszystkim, w sytuacji gdy jest on bezrobotny, to albo jest (znaczy się taka firma) jest niespełna rozumu (jej zarząd) albo odzyskuje długi po bandycku.

No, może mamy jeden wyjątek, co jeżeli tak jest, to nie rozumiem tego fenomenu i chylę czoła. Chodzi mi o ofertę pożyczki Provident. Już wielokrotnie słyszałem i czytałem, że choć twierdzi ta firma że sprawdza zatrudnienie, to w praktyce nie sprawdza a przynajmniej w wielu wypadkach nie sprawdza. z całą pewnością też nie wynajmuje bandyckich windykatorów, bo to międzynarodowa firma, chyba na giełdzie notowana w swym macierzystym kraju (Wielka Brytania?).

Komentarze do '„pożyczki bez BIK i dla bezrobotnych”'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to '„pożyczki bez BIK i dla bezrobotnych”'.

 1. Ale przecież w tych ogłoszeniach w ogóle nie chodzi o pożyczkę, tylko o opłatę wpisów, którą należy uiścić w celu… otrzymania pożyczki. Na tym takie przedsiębiorstwa zarabiają.

  Krzysztof Lehmann

  6 Gru 11 at 19:28

 2. Tak, są takowe zapewne i to może większość. jednak Provident pożyczek udziela rzeczywiście i to o ile wiem, bez żadnych opłat wstępnych.

  admin

  6 Gru 11 at 20:20

 3. gtz

  7 Gru 11 at 16:54

Skomentuj