Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Naród Polski to jednak bogaty jest.

komentarze 4

I to na „kresach” wschodnich też. Nie chcą samochodu za pół ceny i to legalnie. A samochód na chodzie jest, bo dłużnik nim jeździ. A licytację ogłaszał nie tylko komornik ale i ja też we własnym zakresie, także na tym blogu. Pisma od komornika poniżej mówią same za siebie:Mogę to przejąć teraz jako wierzyciel egzekwujący, za te pół ceny, ale co ja bym z tym robił? Na handel autami używanymi to już nie mam czasu. Nigdy zresztą nie handlowałem.

Komentarze do 'Naród Polski to jednak bogaty jest.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Naród Polski to jednak bogaty jest.'.

 1. Na Podlasiu to bida jest i raczej dlatego.
  Co prawda nie znam stanu auta. Wartość szacunkowa wydaje się nierealna. Żeby daleko nie szukać:
  http://otomoto.pl/renault-laguna-C21647060.html

  Adam

  12 Lis 11 at 20:57

 2. Rzeczywiście, chyba komornik pohulał z tym oszacowaniem podobnie jak często biegli z szacowaniem nieruchomości których nikt nawet na drugiej licytacji nie chce kupić.

  admin

  13 Lis 11 at 10:19

 3. „Rzeczywiście, chyba komornik pohulał z tym oszacowaniem podobnie jak często biegli z szacowaniem nieruchomości których nikt nawet na drugiej licytacji nie chce kupić.”
  wg mnie to ruchomości ciężej sprzedać, ponieważ szybko tracą na wartości, w szczególności samochody na które zaczyna być większa podaż niż popyt, więc ceny realne jeszcze bardziej spadają, a szacunkowe pozostają 😉 niemniej jednak perełki się zdarzają 😀

  rnlp

  14 Lis 11 at 09:03

 4. Jakby to był mietek albo voyager to klient zagraniczny ze wschodu by się znalazł…

  QbaBezdomny

  23 Lis 12 at 18:11

Skomentuj