Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Licytacja nieruchomości, 05-553 Baniocha, Solec.

1 komentarz

Pierwsza komornicza licytacja niezabudowanej działki (składającej się z dwóch działek ewidencyjnych) położonej: 05-553 Baniocha, Solec. Cena wywoławcza to 3/4 wartości na jaką oszacował ją biegły. Licytację poprowadzi Komornik Krzysztof Pawkowski w Piasecznie.

Skan obwieszczenia o licytacji tutaj

Wrzesień 12th, 2011 at 1:55 pm

kategoria: Bez kategorii

1 komentarz do 'Licytacja nieruchomości, 05-553 Baniocha, Solec.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Licytacja nieruchomości, 05-553 Baniocha, Solec.'.

  1. Zakupiłem dom od komornika rok temu zapłaciłem 600000 tyś. Finał jest taki , że nie mam domu ani kasy . Dłużnik skutecznie składa zażalenia, komornik mnie zlewa. Chodzę po prawnikach i wszyscy mówią , że kasy nie mogę wycofać. Myślę że zachwalane licytacje komornicze są przez komorników a nie nabywców. Niestety ja miałem pecha.
    Ostrzegam tych ,którzy się zastanawiają nad takim zakupem. Sprawa z sądu rejonowego trafia do sądu okręgowego , dłużnik skutecznie opóźnia przebieg postępowania. Plusem jest dla mnie to , że kasa na koncie sądu podobno jest oprocentowana – odsetki ustawowe. Czytałem , że może być zablokowana tyle czasu ile sąd zechce. Kupiłem dom w stanie surowym bez lokatorów . W kancelarii komorniczej wszyscy zachwalali ten zakup mówiono mi , że w ciągu pół roku będę mógł zrobić remont.

    Rozczarowany

    9 Lut 14 at 12:41

Skomentuj