Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

„firma windykacyjna łysych”

komentarze 3

Ktoś wpisał w wyszukiwarce – „firma windykacyjna łysych„, dość często pojawiają się zapytania tego typu. Chłopie, daj se spokój z wynajmowaniem do windykacji łysych i w ogóle unikaj tego typu ludzi.  Może i ściągną trudny dług swoimi metodami ale może później zainteresują się i Tobą, bo po prostu dostrzegą w Tobie cechy ofiary. To są ludzie którzy między innymi mają zdolność wyłapywania słabych cech ludzkich, słabości charakteru, niskiej (lub nie wyższej od przeciętnej) odporności psychicznej, itp.

I nie muszą Cię pod tym kątem sprawdzać strasząc Cię albo grożąc Ci; mogą te Twoje słabości (lub po prostu przeciętności pod tym względem) dostrzec w luźnej rozmowie, nawet towarzyskiej. Zauważysz błysk w ich oczach i zacznie się robić nieciekawie… Nie mają skrupułów, nie mają honoru, zasad. Wymyślą sobie na przykład, że windykacja była trudna i należy się dopłata albo powiedzą Ci że według nich potrzebna Ci jest ochrona bo prędzej lub później taki frajer jak Ty padnie czyjąś ofiarą w życiu (to nie ja tak myślę ale oni tak powiedzą) i że co miesiąc będziesz płacił im abonament za ochronę. Nie ważne, czy firmę prowadzisz czy pracujesz na etacie choćby w urzędzie miejskim.

Masz do dyspozycji normalne firmy windykacyjne, masz do dyspozycji rejestr długów oraz internetowe giełdy wierzytelności, masz do dyspozycji prawników, organy ścigania (zawiadomienie o oszustwie, że dłużnik Cię oszukał), korzystaj z tych opcji a z gó…nem w układy nie wchodź bo niezdrowo.

Sierpień 31st, 2011 at 6:37 am

kategoria: Bez kategorii

Komentarze do '„firma windykacyjna łysych”'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to '„firma windykacyjna łysych”'.

 1. Z drugiej strony to taki dłużnik może pójść na policję. Zaczają się na „windykatorów”, wszytko nagrają. „Łysych” zawiną a przy okazji zapukają do wierzyciela którego sytuacja nie będzie wesoła.

  DG

  31 Sie 11 at 10:25

 2. również można założyć pphu „łysi i karki” i zająć się działalnością windykacyjną będąc podpiętym pod znaną markę pobierając opłatę za grożenie „naślę na ciebie łysych i karków ty taki owaki”
  prawie jak czerwona pieczątka na fakturze 🙂

  Szela

  1 Wrz 11 at 12:27

 3. No, można by nawet sobie takie logo z 2-3 łysymi zrobić.

  Mądry

  1 Wrz 11 at 14:45

Skomentuj