Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Zła energia

skomentuj

Kolejny mail:

Mam problem z człowiekiem, który pożyczył od nas pieniądze. Sprawa jest o tyle przykra gdyż jest to bioenergoterapeuta, który mnie leczył po wypadku (jestem osobą w tej chwili na wózku inwalidzkim). Jeździł do mnie systematycznie w pewnym momencie poprosił żonę o pożyczkę, którą mu udzieliła. Po pewnym czasie, który zresztą z nią ustalił zażądaliśmy zwrotu to jeszcze zrobił awanturę i przestał jeździć. Osoba ta mieszka w Dębicy.

Nie mamy z nim żadnej umowy (tylko potwierdzenie przelewu bankowego i korespondencję e- mail gdzie do wszystkiego się przyznaje jest mowa o kwotach terminach i jakieś tam wyjaśnienia. Wysłaliśmy mu również wezwanie do zapłaty, które odebrał. pieniądze pożyczył w kwietniu 2010rok aktualna kwota zadłużenia 11600zł. Proszę o propozycję z Waszej strony.

No, jak jest przelew i maile, to sprawa może do wygrania. Problem w tym, że dość często przedstawiciele takich dziwnych zawodów, groszem nie śmierdzą, albo i długów kupę mają. Znałem kilku takich co to w żadnej pracy miejsca nie potrafili zagrzać (albo sami się zwalniali albo ich zwalniano) to później kombinowali jakieś dziwne działalności gospodarcze a za jakiś czas to tylko chyłkiem przemykali się po mieście (często o zmroku)… 😉

kategoria: dłużnicy

Skomentuj