Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Przelał jej kasę a biletów nie ma

skomentuj

Taki mail: Chcialbym zasiegnac o pomoc u Panstwa a sprawa wyglada tak: Pani zadzwonila do mnie ze ma na sprzedaz bilety (bo wystawilem ogloszenie na internecie ze kupie) – wszystjo ładnie pieknie dopoki nie przelałem pieniedzy, Pani twierdzila ze wyslala dwukrotnie no i nie doszlo, potem miala odeslac pieniadze na konto z ktorego zrobilem przelew no i nic z tego, Pani twierdzi ze jest powazna osoba prowadzaca osoba… kwota długu to 900zl… idac na policje musze czekac minimum dwa miesiace na jakies rozpatrzenie a szukam konkretnych ludzi ktorzy mi pomoga w odzyskaniu tego… bylbym bardzo wdzieczny za pomoc.

Zaraz, zaraz… Zacznijmy od tego że taką gó…nianią kwotą nie zajmę się, chyba że gotów jesteś umówić się na prowizję 80% od odzyskanych kwot. 🙂 No tak, bo inaczej nie opłaca mi się. To po pierwsze. Po drugie, jak jesteście w kontakcie, to poproś ją o skany koperty z adnotacją poczty w stylu „adresat nieznany” albo „nie podjęto w terminie”. Jak nie prześle Ci tego, to idź sobie na policję. Myślę ze nie znajdziesz „konkretnych ludzi” na robotę o której myślisz chyba, przy tak niskiej kwocie długu.

Aha, tak na wszelki wypadek wpisz sobie wcześniej jej imię i nazwisko w Google ale razem z takimi słowami jak „ostrzegam” albo „dłużnik” albo „wierzytelności” albo „oszustka” itp. Może już ją wpisał inny pokrzywdzony. No np. „Genowefa Genowefowska oszustka” albo „ostrzegam przed Genowefą Genowefowską” albo „Genowefa Genowefowska wierzytelności” …

Lipiec 22nd, 2011 at 8:23 pm

kategoria: windykacja

Skomentuj