Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

To kiepski Pan jesteś, albo niebezpieczny

komentarze 3

Mail od jakiegoś „kolegi po fachu”: Prowadzę działalność zwiazaną z windykacją należności od 15-tu lat, wykonywałem usługi dla różnych kancelarii i firm, mam w tym zakresie odpowiednie doświadczenie, jestem z woj pomorskiego, obecnie poszukuję zleceń na tym terenie, czy jest mozliwość nawiązania współpracy z Państwa firmą. Oczekuje na odpowiedź.

Co Pan, takie doświadczenie masz Pan i zleceń Ci brakuje? Czy może odpoczywałeś Pan w „sanatorium” i klientów potraciłeś? Tak źle i tak niedobrze, dziękuję Panu.

Przeczytaj też: Windykacja jako działalność dodatkowa

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

14/07/2011

kategoria: windykacja

Komentarze do 'To kiepski Pan jesteś, albo niebezpieczny'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'To kiepski Pan jesteś, albo niebezpieczny'.

 1. Nie bądź taki mądry, TOP10 w google jest siłą rzeczy ograniczone i nie każdy może się tam znaleźć na intratne hasła i tylko zbierać zamówienia z maila i wybrzydzać 🙂

  Lech

  15 Lip 11 09:55

 2. Po 15 latach nawet jakbym nie miał strony internetowej to chyba nie musiałbym prosić się o zlecenia – poczta pantoflowa wśród zaprzyjaźnionych między sobą firm działa. Często mam zapytania bo „Dzień dobry, polecił mi was mój kolega dla którego odzyskaliście pieniądze…”

  admin

  15 Lip 11 10:02

 3. Facet nie napisał dokładnie, ale może nie działał na własny rachunek, tylko wykonywał zlecenia dla innych firm windykacyjnych?

  Lech

  15 Lip 11 10:08

Skomentuj