Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Cztery złote miesięcznie…

komentarze 3

Taki mail: Nie mogłam się do Państwa dodzwonić, dlatego też pozwoliłam sobie napisać maila. W załączeniu przesyłam dokumenty dotyczące naszych trzech dłużników z Trójmiasta.

A.B. – jeszcze nie złożyłam wniosku o egzekucję komorniczą.

HST – egzekucja komornicza okazał się nieskuteczna więc ją umorzono.

A-J – sprawa w trakcie egzekucji komorniczej. komornik ściąga ok. 4 zł miesięcznie.

Proszę o wycenę Państwa usług oraz informację, na jakiej zasadzie państwo działacie i jakie są szanse, że uda wam się cokolwiek odzyskać.

Ja jestem meteopatą i jak jest dżdżysta pogoda to nie odbieram telefonów, tylko sobie serfuję po internecie, ewentualnie bloga piszę. Pierwszy dłużnik – do komornika. Pozostali dwaj – wpisać do KRD i do internetu na giełdę wierzytelności, formalnie z zamiarem sprzedaży długu a nieformalnie po to aby go dyskredytować w Google (przeczytaj też: „jakie dane dłużnika może firma windykacyjna umieścić w internecie”). No niechże Pani coś robi, trochę własnej inwencji wykaże a nie ogląda się tylko na firmę windykacyjną.

Pani, jak Pani myślisz że w firmach windykacyjnych pracują krzyżówki Dżejmsów Bondów i Szerloków Holmsów, to w wielkim błędzie Pani jesteś… Proszę też przeczytać to: Nie zlecaj windykacji, sam możesz nie mniej niż firma windykacyjna

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

01/07/2011

kategoria: windykacja

Komentarze do 'Cztery złote miesięcznie…'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Cztery złote miesięcznie…'.

 1. No nie wiem jak innych czytelników Twojego bloga, ale mnie na łopatki rozłożyły te cztery złote ściągane co miesiąc przez komornika… 😀

  Rex

  1 Lip 11 22:12

 2. Cztery złote to istotnie bardzo mało, ale mam sprawę u komornika już prawie zakończoną,w której od kilku lat ściąga około 20 złotych z pensji dłużnika. Byłem zły jak się dowiedziałem kilka lat temu, jak wyglądać będzie egzekucja w tej sprawie, a tu proszę, ziarnko do ziarnka – złotówka do złotówki i mamy prawie finisz.

  admin

  2 Lip 11 08:57

 3. Hehe: mission (almost) accomplished 🙂

  Rex

  2 Lip 11 11:37

Skomentuj