Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

E-sąd E-cho…

komentarze 3

Pozwała mnie o zapłatę kilkuset złotych  firma telekomunikacyjna, poprzez E-sąd w Lublinie. Wszystkie faktury im zapłaciłem tylko na niektórych przelewach nie pisałem w tytule numeru faktury.

No i elegancko chciałem sprzeciw też poprzez E-sąd wysłać. Zarejestrowałem się w systemie i miałem otrzymać link aktywacyjny w ciągu dwóch dni ale nic nie przyszło. Dzwonię do tego Sądu w Lublinie i mówię jak jest a pani mi na to, że awaria jest. No to ja że w takim razie wyślę ten sprzeciw w formie papierowej, pocztą. Ona mi na to że nie da rady, bo skoro już zarejestrowałem się w systemie to muszę dalej procedować elektronicznie a nie papierowo. Co mam zrobić więc, pytam, czas płynie a na wniesienie sprzeciwu jest 14 dni. Pani na to abym jeszcze wytrzymał do jutra to może naprawią i otrzymam link aktywacyjny a jak nie to trudno, mam wysłać pocztą ale zaznaczyć że nie otrzymałem linka aktywacyjnego więc stąd forma papierowa.

Przeczytaj też to: „Serwer e-sad.gov.pl zbyt długo nie odpowiada” czyli dajcie sobie spokój z tym badziewiem.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

11/05/2011

kategoria e-sąd

Komentarze do 'E-sąd E-cho…'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'E-sąd E-cho…'.

 1. Wyślij pocztą, obowiązek procedowania elektronicznie jest od momentu elektronicznego przystąpienia do konkretnej sprawy, a nie od momentu założenia (próby założenia) konta.

  Mądry

  11 maja 11 08:41

 2. No widzisz, a pani w e-sądzie powiedziała inaczej. Ja poczekam do jutra włącznie.

  admin

  11 maja 11 08:48

 3. Widzę, że e-gov działa pełną parą 😀

  Rex

  11 maja 11 08:49

Skomentuj