Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Kompensata za sprzedaż żony

komentarze 2

Taki mail już dawno temu otrzymany:

Po naszej piatkowej rozmowie telefonicznej w sprawie windykacji dlugu, przesylam wiecej informacji w  tej sprawie:

-czerwiec 2007 pozyczam panu JK kwote 20000zl (dwadziescia tysiecy zl) na podstawie tylko ustnej umowy na okres do dwoch lat. Splate ustalono po 10000zl rocznie. Posiadam tylko dowod wplaty (przelew bankowy) z adnotacja w tytule przelewu: „pozyczka”. Dane dluznika: … Pan JK prowadzi dzialalnosc gospodarcza: „…”, … Fakty personalne/osobiste mogace miec wplyw na sprawe:

-Dluznik JK jest bratem mojej bylej zony M.
-Wrzesien 2006 JK opuszcza zone G. i dzieci i przeprowadza sie do Jastrzebia Zdr.
-Czerwiec 2007 majac klopoty finansowe, pozycza ode mnie 20 000zl. przelewu dokonuje ze wspolnego z moja zona konta bankowego.
-Sierpien 2008 rozwod pomiedzy mna a zona M. (siostra dluznika), byla zona wyjezdza z nowym partnerem na stale do Monachium.
-po rozwodzie spotykam sie z opuszczona zona dluznika, pania G
-Listopad 2009 dluznik JK rozwodzi sie ze swoja zona G.
-od listopada 2009 zyje razem z pania G. byla zona dluznika.
Do tej pory nie zostala zwrocona pozyczka ani zadna rata.

Od listopada 2009 roku pan JK demonstracyjnie rozglasza wsrod rodziny : „zadnych pieniedzy mu nie oddam bo sprzedalem mu zone” Na te slowa mam swiadkow: moja corka AW, corka pana JK: KK.

Od roku prowadzilem rozmowy z dluznikiem w sprawie zwrotu pozyczki – bezskutecznie. Teraz doszla jeszcze jego sprawa osobista gdzie nie widac juz zadnej szansy na bezkonfliktowy zwrot pozyczki. W razie dodatkowych pytan, prosze o kontakt.

Zalacznik:

-dowod przelewu bankowego.

Przyjąłem tę sprawę. Jednak załatwili mnie tak, jak mogłem to przewidzieć. Wypowiedziałem umowę pożyczki i wezwałem do zapłaty a dłużnik JK odpisał mi po około 7 tygodniach, że pożyczkę zwrócił byłej żonie mojego klienta (pożyczka została udzielona z ich wspólnego konta, jak napisał w mailu klient) zanim podpisałem umowę z klientem. Na dowód załączył potwierdzenie otrzymania pieniędzy przez byłą żonę klienta czyli siostrę dłużnika.  Spisywać umowę z klientem na windykację połowy tej kwoty od jego byłej żony już mi się nie chciało tym bardziej że ona za granicą.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

21/04/2011

kategoria dłużnicy

Komentarze do 'Kompensata za sprzedaż żony'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Kompensata za sprzedaż żony'.

 1. o szit…

  gtz

  22 Kwi 11 20:30

 2. … bez mydła …

  Najbardziej jednak w tej sprawie zainteresowało mnie jak panowie zmieniali kobiety…

  Rex

  7 Mar 12 17:57

Skomentuj