Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Co może windykator Eurobanku

komentarze 3

„co może windykator eurobanku” – ktoś wpisał w Google takie zapytanie. No, windykator to windykator, niezależnie z jakiego banku, to uprawnienia mają takie same. Zasadniczo nie mają większych uprawnień niż sam wierzyciel w imieniu którego prowadzą windykację.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

28/03/2011

kategoria: windykacja

Komentarze do 'Co może windykator Eurobanku'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Co może windykator Eurobanku'.

 1. Spłacasz kredyt regularnie przez 3 lata, nagle tracisz pracę i co za tym idzie płynność finansową – informujesz o tym bank a ten żąda zaświadczeń z UP. Idziesz po zaświadczenie, wysyłasz do banku razem z wnioskiem którego ton jest równy ssaniu małego przez Białoruską córę Koryntu…

  Po 30 dniach dostajesz odpowiedź z eurobanku – „niestety rozumiemy Pana sytuację ale nie możemy zmniejszyć rat kredytu”. Ledwo przeczytałeś to pismo a już dzwoni telefon z eurobanku. Odbierasz i tłumaczysz – zwolnienia grupowe , kryzys , oszczędności , szukam pracy , dziecko głodne , nie ma na chleb , prąd chcą odciąć – w zamian ODPOWIEDŹ w słuchawce – „EUROBANKU NIE INTERESUJĄ PANA PROBLEMY FINANSOWE , proszę spłacać raty zgodnie z harmonogramem.”

  Zaczynasz się zastanawiać co tu sprzedać ale nic nie masz! NIC co wartościowe…Dziecko musi jeść, TY też nie żywisz się powietrzem a odsetki lecą! Bo przecież bank ma przed sobą pismo,że nie masz z czego żyć ale dla nich to zaświadczenie,że jesteś dojną krową która będzie płaciła po 30 PLN za telefon od pana windykatora! Pisemko kosztuje 50 PLN a ty nie masz nawet ziemniaków w piwnicy żeby dziecku frytki zrobić na obiad ale eurobank widzi w tobie biznes! W to im graj! Z ciebie będą pieniądze mimo,że ich nie masz!

  Co w takiej sytuacji drodzy windykatorzy? Skoczyć z mostu? Skorzystać z sosny w Kampinosie? A może mieć wszystko w D i czekać na komornika?

  savannah

  28 Mar 11 17:36

 2. Napiszę tak – „Nie taki komornik straszny, jak go malują”.

  admin

  29 Mar 11 07:37

 3. Do „savannah”:

  Co to za jojczenie?! Zachowuj sie jak mezczyzna, a nie jakas baba! Zaciagnales kredyt, to go splac.

  http://demotywatory.pl/28020/Smutno-Ci

  PogromcaWspolnot

  28 Mar 11 23:06

Skomentuj