Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Rada

1 komentarz

Poprosił o radę:

Posiadam postanowienie o umorzeniu w całości postępowania egzekucyjnego przez komornika wobec dłużnika z Tczewa na kwotę 43000,00 PLN/dług firma wobec firmy za wynajem pomieszczenia na działalność medyczną/. Proszę o radę jakie jeszcze można podjąć czynności.

Dwie główne opcje: Pierwsza to po poradę do prawnika, druga to zlecić windykację. Aha, jest jeszcze trzecia opcja. Sprawdzić, czy medycy ci jeszcze leczą, zachorować i być ich pacjentem a jak wystawią rachunek, to dokonać potrącenia z Pana wierzytelnością za wynajem. Choroba musiałaby być poważna żeby leczenie wynosiło 43.000,00 zł. Może Pan jednak zgłosić się do walki w klatce (myślę że Pudzianowski wystarczy Panu) to jeszcze Pan na tym zarobi a po walce Pana stan będzie wymagał w przybliżeniu takichże nakładów medycznych.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

20/03/2011

kategoria kompensata

1 komentarz do 'Rada'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Rada'.

  1. Prawdziwa rada to: włożyć wyrok do akt i zapomnieć o nim co najmniej na rok. Chyba że wierzyciel z typu ciapowatych, co to tylko wysłał wniosek do komornika i myślał, że się samo zrobi. Wówczas warto rozejrzeć się, czy tego majątku medycy faktycznie nie mają.

    kolega po fachu

    20 Mar 11 19:47

Skomentuj