Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Wyrodna córka w zawiasach

komentarze 2

Z wieczorka taki mail:

Znalazłam Waszą ofertę na str.int. i w związku z tym mam pytanie. Mąż mój jest poręczycielem pożyczki w SKOK, która nie jest spłacana. SKOK egzekwuje od niego spłaty (ustalone polubownie) – całość pożyczki wynosi 26tys.zł. Spłaciliśmy 10tys.zł. i obecnie spłacamy co miesiąc po 200zł. Pożyczkobiorca nie ma ochoty spłacić długu. Założyliśmy sprawę w sądzie i uzyskaliśmy ,,nakaz zapłaty”(na wpłaconą kwotę 10tys.)-czekamy na uprawomocnienie się wyroku. Pożyczkobiorcą jest starsza pani utrzymująca się z emerytury, która została okłamana przez swoją córkę i niejako namówiona do pożyczki której nie otrzymała. (córka ta okłamała w podobny sposób kilka osób oraz okradła inst. państw. – za co ma wyrok w zawieszeniu). Chcielibyśmy odzyskać nasze pieniądze, ale nie wiemy w jaki sposób. Prosimy o fachową poradę i pomoc.

A zacząć od zawiadomienia do prokuratury, w takiej sytuacji. Może nic to nie da ale nic nie kosztuje. A jak ma wyrok w zawiasach to może się przestraszyć i oddać zanim prokuratura podejmie decyzję. Jak ma wyrok w zawieszeniu i w okresie próby popełni podobne przestępstwo, to zamykamy. Proponuję przeczytać też: Wyrok w zawieszeniu a status podejrzanego w nowej sprawie.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

03/02/2011

kategoria: naprawienie szkody

Komentarze do 'Wyrodna córka w zawiasach'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Wyrodna córka w zawiasach'.

  1. P.S. Aha, ale formalnie to ta starsza Pani jest dłużnikiem, nie doczytałem. Hm, to problem. Musiałaby ewentualnie matka świadczyć przeciwko córce…

    admin

    3 Lut 11 21:25

  2. No i samo zdarzenie wzięcia kredytu odbyło się zapewne przed zawiasami…

    kolega po fachu

    3 Lut 11 21:28

Skomentuj