Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Pożyczka Providenta na pierwszym miejscu!

komentarze 2

Pożyczka pozabankowa Provident znajduje się na pierwszym miejscu … ale w Google, na hasło „pożyczki”. Zastanawia mnie, dla ilu osób ta pozycja w Google była wyznacznikiem atrakcyjności pożyczki i nie szukały dalej, chociaż posiadając zdolność kredytową, mogłyby uzyskać znacznie tańszy kredyt – z banku, a od ofert takowych aż roi się w internecie. Wiem, że dla wielu osób „to co wyżej w wynikach Google, to lepsze” – kierowanie się takim kryterium to błąd. Znam osoby które zostały w ten sposób zwabione na parabankowe pożyczki a dowiedziawszy się o tym że mogły mieć np. 3 krotnie tańsza pożyczkę z banku, rwały włosy na głowie.

Styczeń 24th, 2011 at 4:56 am

Komentarze do 'Pożyczka Providenta na pierwszym miejscu!'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Pożyczka Providenta na pierwszym miejscu!'.

  1. Skoro 70 % ludzi, którzy biorą udział w konkursach audiotele udziela błędnych odpowiedzi to nic dziwnego, że biorą pożyczki w „Providencie”. I w „Providencie” i w banku trzeba mieć stały dochód, żeby wziąć kilka PLN do kieszeni. Ale banki duużo tańsze, chociaż też „goldmany sasche” 🙂

    art

    25 Sty 11 at 18:24

  2. Szczerze mówiąc, to lepsza autentyczna pożyczka w Providencie niż żadna i do tego strata pieniędzy na jakieś oszukańcze sms-y itp. Jak na pozabankowe pożyczki tzw. bez BIK, dla zadłużonych, to Provident może nie jest taki drogi. Jednak jak ktoś ma BIK w porządku to tylko z banku brać… albo od znajomych, rodziny.

    admin

    25 Sty 11 at 19:04

Skomentuj