Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Jeden błąd, kolego

komentarzy 5

Zobaczcie tego maila, coś w nim jest:

Piszę do państwa, ponieważ interesuję się kolekcjonowaniem różnego rodzaju gadżetów. W związku z tym mam pytanie, czy istnieje możliwośc przysłania mi bezpłatnych gadżetów Waszej firmy? Bardzo by mnie one ucieszyły.

Moje hobby zaczęło się rozwijac gdy byłem małym dzieckiem. Chodziłem na różne festyny oraz imprezy okolicznościowe i często dostawałem małe podarunki. Zawsze cieszył mnie nawet najmniejszy drobiazg. Po jakimś czasie postanowiłem, że to będzie moje hobby. Pisanie maili zacząłem dosyc niedawno, dlatego też moja kolekcja dopiero się rozwija. Cieszy mnie bardzo gdy ma ona możliwośc powiększac się z dnia na dzień. Piszę do Państwa maila, ponieważ gadżety, które dostaję używam na co dzień i bardzo mi się one przydają. W ten sposób promowałbym Państwa firmę. Zdaję sobie również sprawę z tego, że niektóre firmy nie posiadają takich gadżetów z różnych powodów. Ale gdy mam świadomośc, że ktoś czyta to co napisałem to, to sprawia mi radośc. Napewno nie aż taką jak z gadżetów, ale też to ma dla mnie duże znaczenie. Miło jest gdy ktoś chce zapoznac się z moją historią. Jeśli wysłanie paru gadżetów nie sprawiło by państwu kłopotu, to bym był bardzo wdzięczny. Wiedział bym, że ktoś jednak wspiera moje hobby. Myślę, że to wszystko.

Z góry dziękuje za każde słowo i podarunek. Poniżej podaje mój adres gdzie mogą Państwo wysłac gadżety, ulotki, katalogi itp.

Jakbym miał gadżety to bym mu przesłał, albo przynajmniej odpisał, gdyby nie jeden błąd. Napisał do „undisclosed recipients” – czyli chyba masówka. A ja nie lubię być mieszany z tłumem. 😉

kategoria: Bez kategorii

Komentarze do 'Jeden błąd, kolego'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Jeden błąd, kolego'.

 1. znam już taką jedna osobę… ma żółte papiery… 😉
  potem z takiego kogoś wyrasta na starość TYP, który ma wysypisko w m1 w bloku z wielkiej płyty 😉

  gtz

  21 Sty 11 at 19:45

 2. Być może ktoś mu napisał ten tekst w mailu. To jest dobre „W ten sposób promowałbym Państwa firmę”. Musiałbym zatrudnić 100 nowych osób jakbym mu gadżet wysłał, lawina zleceń ruszyłaby do mojej firmy.

  admin

  21 Sty 11 at 20:23

 3. Na mój firmowy mail też to przyszło i zrobiłem dokładnie to samo co Ty.
  Nie wiem czy tylko Ty i ja, ale uważam, że coraz więcej osób zaczyna szanować siebie i swoja prywatność, i jeżeli ktoś już do nich z prośbą, to wrzucanie go do jednego worka z innymi (brak indywidualnego traktowania) automatycznie oznacza odrzucenie prośby…

  Rex

  16 Lut 11 at 13:41

 4. Zgadza się, podobnie traktuję zapytania potencjalnych klientów o windykację. Jak wysyła jawnie do kilku(nastu) adresatów to wywalam to bez odpowiadania, bo nie chce mi się licytować z konkurencja i słyszeć „musi Pan opuścić Pana konkurencja dała o 2% mniej”. Zresztą jak pisze do odbiorców niejawnie to też wywalam bo wiadomo że jeszcze do kogoś napisał prócz mnie.

  admin

  16 Lut 11 at 14:00

 5. Do mnie średnio 2 w miesiącu tego typu maile przychodzą. Kilka przypadków opisałem na swoim blogu. Nie wysyłam gadżetów, uważam to za żebractwo i dziecinadę.. Jeżeli firmy zaczną wysyłać gadżety, to tego typu maile będą przychodzić codziennie.

  Łukasz

  17 Lut 11 at 10:54

Skomentuj