Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Dedykacja dla komorników

komentarze 4

O sprawie pisałem we wpisie Był u mnie komornik. Śmiech oraz A potem się dziwią że egzekucje bezskuteczne są…. I oto wreszcie dzisiaj, po ośmiu dniach od otrzymania przeze mnie odpisu zajęcia konta przez komornika, wreszcie dzisiaj bank zabrał mi (dla komornika i wierzyciela) te 2900 zł. z ogonkiem. Jak myślicie Panie i Panowie Komornicy, ilu jest takich uczciwych jak ja co nie wycofaliby pieniędzy z konta (przelali na inne konto firmowe) mając na to 8 dni czasu?

Wczoraj przyszło od innego komornika pismo – zajęcie w innej sprawie, też koszty procesu. Oczywiście też do tej pory bank nie zajął pieniędzy na koncie firmowym. Zobaczymy kiedy zajmie, napiszę.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

18/01/2011

Komentarze do 'Dedykacja dla komorników'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Dedykacja dla komorników'.

 1. Pytanie do „admina zarządcy”:

  Mam 2 kredyty na łączną sumę 50 000 PLN.Po 2 latach regularnego spłacania tracę pracę (kasacja stanowiska pracy). Informuję o tym fakcie dwa banki – jeden odpisuje „okej-masz rok na znalezienie nowej pracy a przez ten czas redukujemy ratę o 70%” a drugi – „nie interesuje nas to-SPŁACAĆ”.

  Pracy nie ma,ściągać też nie ma z czego, windykacja telefoniczna wydzwania po 15 razy dziennie a „ja na chleb nie mam” nie mówiąc o spłacie raty…

  Na razie to trwa m-c, co dalej? Może jakaś podpowiedź?

  savannah

  18 Sty 11 16:22

 2. Trudno coś radzić w takiej sytuacji, może napisz im że nie masz majątku (o ile to prawda) i wszczynanie postępowania egzekucyjnego nic im nie da a tylko koszty komornicze powstaną które wydłuża egzekucję długu.

  admin

  18 Sty 11 17:33

 3. witam,
  jestem tu nowy, nie wszystko jeszcze sobie poukladalem, a wiekszosc poukladam pewnie po polrocznym czytaniubloga conajmniej…
  Ty sie zajmujesz windykacja, sciaganiem dlugow, i komornik zajal Twoje konto? 😕
  bede wdzieczny za odp, moze byc na priv 😉
  pozdrawiam serdecznie
  staly czytelnik od kilku dni 🙂

  miś

  18 Sty 11 16:23

 4. Tak czasem zajmują mi konto bo jak wytaczam sprawy o zapłatę to czasem zdarzy mi się przegrać i wtedy muszę zwrócić koszty stronie przeciwnej. Dobrowolnie nie płace bo czasem zapominają o ich ściągnięciu, wiec ci co nie zapomnieli kierują sprawy do komorników i zajmują mi konto.

  admin

  18 Sty 11 17:36

Skomentuj