Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Dedykacja dla komorników

komentarze 4

O sprawie pisałem we wpisie Był u mnie komornik. Śmiech oraz A potem się dziwią że egzekucje bezskuteczne są…. I oto wreszcie dzisiaj, po ośmiu dniach od otrzymania przeze mnie odpisu zajęcia konta przez komornika, wreszcie dzisiaj bank zabrał mi (dla komornika i wierzyciela) te pier…olone 2900 zł. z ogonkiem. Jak myślicie Panie i Panowie Komornicy, ilu jest takich uczciwych jak ja co nie wycofaliby pieniędzy z konta (przelali na inne konto firmowe) mając na to 8 dni czasu?

Wczoraj przyszło od innego komornika pismo – zajęcie w innej sprawie, też koszty procesu. Oczywiście też do tej pory bank nie zajął pieniędzy na koncie firmowym. Zobaczymy kiedy zajmie, napiszę.

Komentarze do 'Dedykacja dla komorników'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Dedykacja dla komorników'.

 1. Pytanie do „admina zarządcy”:

  Mam 2 kredyty na łączną sumę 50 000 PLN.Po 2 latach regularnego spłacania tracę pracę (kasacja stanowiska pracy). Informuję o tym fakcie dwa banki – jeden odpisuje „okej-masz rok na znalezienie nowej pracy a przez ten czas redukujemy ratę o 70%” a drugi – „nie interesuje nas to-SPŁACAĆ”.

  Pracy nie ma,ściągać też nie ma z czego, windykacja telefoniczna wydzwania po 15 razy dziennie a „ja na chleb nie mam” nie mówiąc o spłacie raty…

  Na razie to trwa m-c, co dalej? Może jakaś podpowiedź?

  savannah

  18 Sty 11 at 16:22

 2. Trudno coś radzić w takiej sytuacji, może napisz im że nie masz majątku (o ile to prawda) i wszczynanie postępowania egzekucyjnego nic im nie da a tylko koszty komornicze powstaną które wydłuża egzekucję długu.

  admin

  18 Sty 11 at 17:33

 3. witam,
  jestem tu nowy, nie wszystko jeszcze sobie poukladalem, a wiekszosc poukladam pewnie po polrocznym czytaniubloga conajmniej…
  Ty sie zajmujesz windykacja, sciaganiem dlugow, i komornik zajal Twoje konto? 😕
  bede wdzieczny za odp, moze byc na priv 😉
  pozdrawiam serdecznie
  staly czytelnik od kilku dni 🙂

  miś

  18 Sty 11 at 16:23

 4. Tak czasem zajmują mi konto bo jak wytaczam sprawy o zapłatę to czasem zdarzy mi się przegrać i wtedy muszę zwrócić koszty stronie przeciwnej. Dobrowolnie nie płace bo czasem zapominają o ich ściągnięciu, wiec ci co nie zapomnieli kierują sprawy do komorników i zajmują mi konto.

  admin

  18 Sty 11 at 17:36

Skomentuj